Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Giriş yap

 

En Güzel İstanbul Travesti Funda

  • İlan Tarihi: Eylül 11, 2018 3:21 pm
  • İlan Bitiş: 9 Günler, 21 Saatler

Açıklama

En Güzel İstanbul Travesti Funda

Selamlar ve sevgiler siz yakışıklı beylerin olsun. Ben istanbul travesti Funda , 21 yaşında sizlerle doyasıya ve acımasızca sex yaşamak isteyen tam bir sex düşkünüyüm. Benim 170 boyunda ve 62 kiloda olduğum özel bir fizik yapım var. Siz benim bu güzel fizik yapıma hayranlıkla bakacaksınız ve ben bundan oldukça eminim. Bu fiziki yapım sizleri oldukça fazla etkileyecek gibi gözüküyor. Çünkü ben güzel bir fiziğin yanı sıra siyah uzun ve güzel saçlara ve açık ten rengine sahip her erkeğin hayali olabilecek bir travestiyim. Sizlerinde hayalinde bulunan kişi ben olacağım.

Hayalinizdeki Seksi Sizlere İspatlayacak Travesti

Hayalini kurduğunuz sexi gerçeğe çevirmek için ben güzel ve en doğru seçim olacağım. Benimle yaşadıklarınız sizlere bunu ispatlar nitelikte olacak. Bana inanacak ve güveneceksiniz. Bir daha ki gelişinizde ise tereddüt içine düşmeyeceksiniz ve kendi ayağınızla benim seksi kollarımın arasına düşeceksiniz. Güzel bir istanbul travesti olarak sizlere ilk görüşme itibariyle büyük bir güven sağlamak ve bu güvenin devamının gelmesini istiyorum. Sizlerde takdir edersiniz ki güven bu tarz ilişkilerde çok önemlidir. Beraber her şeyin üstesinden gelebiliriz sizler isteyen imkansızlar gerçek olacaktır.

Güzel Mekanlarda Tatlı Görüşmeler Planlayalım

Benimle istediğiniz güzel bir mekanda görüşme yapabiliriz. Dileyen beylerle kendi evimde de görüşme yapabilirim. Evimde yapacağım görüşmeler için bir hayli seçici oluyorum. Çünkü malesef her erkeği evime davet edemiyorum. Sizleri davet edebilmem için bir süre sizlere güven duymam gerekiyor yani aramızda bir güven ilişkisi kurmamız şarttır. Güzel travestiler olarak bu süre zarfında karşılıklı güven geliştirmeliyiz.

Benimle yaşayacağınız sex sizlere çok iyi gelecek olup gerçek sex tadına varmanızı sağlayacak gerçek travesti benim. İstanbul travesti olarak sizleri memnun ve tatmin edeceğimin sözünü verebilirim. Ben anal sex yapmayan bir travesti olarak bana anal ilişki teklif dahi edilmesini istemiyorum. Sizlere çok zevk verici ve hazzı doruğa çıkaracak geceler yaşatacağım. Bunu yaparken emin olun anal sex ihtiyacınız asla olmayacak. Anal sex olmadan da mutlu olmayı başaracaksınız buna inanmalısınız.

İlan ID: 8105b97dc35b8245

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....