Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Giriş yap

 

Fetiş İstanbul Travesti Banu

  • İlan Tarihi: Eylül 11, 2018 4:00 pm
  • İlan Bitiş: 9 Günler, 16 Saatler

Açıklama

Fetiş İstanbul Travesti Banu

Fetiş arzularının tümünü istisnasız ve çok renkli bir şekilde yaşamak, artık ertelemek ya da üstünü örtmek istemeyen beyler istanbul travesti seçenekleri arasında beni seçebilirler. Ben Banu, henüz yirmi yaşında olsam da dünyalar kadar deneyime sahip fetiş bir travestiyim. En sevdiğim şeylerden biri renk renk ve biçim biçim olan fetiş çoraplarım. 37 numara ayaklarımla birlikte salına salına yürümeyi, dans etmeyi ve küçük yaramazlıklar yapmaya bayılırım. Aynı zamanda travestiler arasında en süslü ve en bakımlı olanlardan biri olarak görüldüğümü de eklemeliyim. Ellerimde ve ayaklarımda renk renk ojeler ile birlikte sizlere sımsıcak bir hoş geldin diyerek kapımı aralayabilirim. Her daim çilek ve vanilya kokan ayaklarımın öpülmesine bayılırım.

Fetiş Arzular ve Diğer Şeylerle Ben

Özellikle köle ruhlu beyler ve taş hatunların önünde eğilmeye bayılan erkekler benimle saatlik ya da gecelik olarak görüşerek çılgınlığın tüm sınırlarını benimle birlikte genişletebilirler. Aynı zamanda gardırobumda bir sürü çorabım var. Jartiyer çoraplarımı elleriyle giydirecek ve soyacak erkekler bu fetiş arzuların yansımalarını da benimle yaşayabilirler. Bununla birlikte topuklu ayakkabılarımla ile birlikte master olabilir, siyah ojelerimin altında sizleri kendinizden geçirebilirim. Çeşitli oyuncaklarım da partnerlerimi ve erkeklerimi bekliyor.

Siyah göz bandını gözlerinize geçirip sizleri hayaller aleminde uçuracak kucak dansımı başka hiçbir yerde bulamazsınız. Henüz gencecik ve dipdiri vücudum ile birlikte üzerinizde kıvrandıkça siz de kıvranacaksınız. Bununla birlikte kelepçe fantezi bulunan beyler için de siyah ve kırmızı olmak üzere iki farklı kelepçem mevcut. Bu kelepçeleri ister bana takar ister kendinize taktırırsınız. Dışarıdaki hayattan, fantezilerini gerçekleştirme ihtimalinden yoksun olan tüm beyler hayatının aşkı ve travestisi için direkt olarak benimle irtibata geçebilir. Süper mini etekler, uzun bacaklarım ve her daim parlak bacaklarım ile birlikte sizlere hiç yaşamadığınız arzuların tümünü bir saat ya da bir gece boyunca hissettirebilirim. İddialıyım ve piyasada tekim. Kokumu ve tadımı aldıktan sonra vazgeçemeyeceksiniz.

Benimle Görüşmek İçin

Benimle görüşmek ve gerçek bir travesti ile haz yolculuklarına çıkmak için numaramı tuşlamanız yeterli olmaktadır. Kendi yerim var. İsteyenler için otellerde de görüşme gerçekleştiriyorum.

İlan ID: 5815b97de4cb0f2c

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....