Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Giriş yap

 

Sert İlişki Seven İstanbul Travesti Nila

  • İlan Tarihi: Eylül 18, 2018 8:18 am
  • İlan Bitiş: 18 Günler, 21 Saatler

Açıklama

Sert İlişki Seven İstanbul Travesti Nila

Selam yakışıklı sex hastası beyler. Ben de en az sizler kadar sexe aşık olan istanbul travesti escortum. Adım Nila ve ben 24 yaşında üniversitede okuyan, öğrenci bir travestiyim, 174 boylarda ve 62 kiloda olan fiziki yapım ile siz beylerin gözdesi olmaya aday bir insanım. Her şeyimle yani sizleri esmer tenimle bile sizlerde değişik duyguların yaşanmasına sebep olacağım. Sizlerle yaşamak istediğim o kadar çok güzel zamanlar var ki bana bu fırsatı vermenizi istiyorum. Bana bir şans verirseniz sizleri dünyanın en mutlu erkeği yapabilirim. Ben İstanbul’da travesti arayan beyler için harika niteliklere sahip bir insanım.

Mutluluk Travesti İçin Bir Görev Sayılır

İstanbul travesti olarak sizleri mutlu etmek benim bir görevim sayılır. Aslında ben bunu kendime bir görev olarak görüyorum. Sizler ne kadar mutlu olursa bende o kadar mutlu olabiliyorum. Ben görevinde ve işinde her zaman başarılı bir insan olmuş ve yaşamış görmüş bir insanım. Her erkeğin beğenisini kazanabilecek yapım ile sizleri baştan çıkaracağım ve sizleri hazzın en yükseklerine ulaştıracağım.

Fiziki özellikler insanlar için elbette önemli olmakla beraber ilişkilerde ciddiyete önem veren ve insanları kendine yakın hisseden bir kişiyim. Oldukça sıcakkanlı olan yapımla kendimi sizlere adeta bağlamayı ve kendimi sizlere sevdirmeyi düşünüyorum. Eminim ki tanıdıktan sonra sizlerde tüm özelliklerim ile birlikte beni beğeneceksiniz. Bence beni tanıdıktan sonra bana olan bağlılığınız artacaktır.

İstediğiniz Doğrultuda Tatlı İlişkiler Yaşanabilir

İlişkilerimi istediğiniz çerçevede yaşayabilir ve sizin isteklerinizi asla gözardı etmem. Çünkü sizlerin istekleri ve mutlulukları benim için en önemli hususu oluşturmaktadır. Zaten istanbul travesti olarak her zaman sizlerin mutluluğu için ve sıkıntılarından kurtulması için var olmuştur. Sex, eğlence, güzel vakitler, hoş sohbetler ve daha fazlasını benim gibi çekici bir travesti ile yaşamak istemez misiniz? Beraber yapabileceğimiz o kadar çok şey varken siz hala düşünmekle mi meşgulsünüz? Düşünmeyi bırakın ne demişler sonunu düşünen kahraman asla olamazmış. Bu yüzden sizler de benim kahramanım olmak istemez misiniz?

İlan ID: 1965ba0b28b6782b

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....

Bir Cevap Bırakın